Guangdong Henvcon Electric Power Technology CO., LTD.

“Aktivan život u nezaustavljivom kretanju”

Zapis Henvconove druge interne košarkaške prijateljske utakmice

Zdravo tijelo je garancija dobrog posla, a život je u kretanju.U cilju poboljšanja fizičke kvalitete zaposlenika i jačanja unutarnjeg jedinstva i suradnje među različitim odjelima, Henvcon je 15. travnja u 18 sati na košarkaškom igralištu tvrtke održao drugu košarkašku utakmicu prijateljstva ove 2022. godine. Predstavnici svakog radnog sektora gledali su igra i navijanje za igrače na terenu.

Dvije strane u igri bile su crveni tim (odjel inženjerstva) predvođen Liu Yongom i plavi tim (članovi drugih odjela tvrtke) s kapetanom Li Yuom.Glavni inženjer Li wi i dalje je odgovoran za nadzor na licu mjesta, dok Qin Mangai djeluje kao sudac.Posebno je cijenjen administrativni odjel za organizaciju natjecanja i snažnu podršku.

Utakmica je bila podijeljena u četiri dionice od kojih je svaka trajala 10 minuta.Zviždukom je službeno počelo natjecanje.Za razliku od prošle, prvu loptu ove utakmice osvojila je crvena momčad.Precizan šminkerski šut pogodio je koš i osvojio 2 poena, što je izazvalo jedan za drugim pljesak publike.Modrima se danas pridružio novi igrač, pa suradnja nije bila baš vješta i dugo nisu osjećali šut, promašivši dosta poena.Na početku rezultatski zaostatak, bili su i pasivni.Srećom, Liu Meng je kasnije otkrio taj osjećaj.Ubacio je nekoliko prekrasnih dalekometnih šuteva uz uzastopna 3 poena, što je pomoglo modrima da sustignu rezultat i osvojilo jednoglasne pozdrave publike za "bravo".Crveni su igrali u dobrom ritmu, ali situacija se promijenila, postupno su sustignuti.Rezultat prve četvrtine bio je 18:20 (Crveni VS Plavi).

U drugoj i trećoj četvrtini natjecateljske okolnosti bile su prekrasne.Mlada oluja i cool vještine crvenog tima bile su sjajna prisutnost na terenu.Preciznom i domišljatom suradnjom pogodili su mali vrhunac 16:8 i ponovno poveli;dok je plavetnilo opet bilo poremećeno.Njihova propusnica je ili opljačkana ili previše prisiljena da izađu izvan granica.Osim toga, njihovi skokovi također su bili manji od onih crvenog tima, a njihov postotak pobjeda u šutu bio je nizak, pa je rezultat bio u zaostatku.Ali od tada su obje strane oscilirale, lovile jedna drugu, naizmjenično se dizale, a rezultatska razlika bila je vrlo tijesna.

a

Igrači su težili skoku

b

Član crvenog tima Liu Yongcheng pogodio je daleko za tri poena

U posljednjoj, četvrtoj četvrtini, za pobjedu igrači obje strane ipak su zadržali punu borbenost, a njihova skokovita figura bila je posebno žustra u noći.Novopečeni igrači plavih su se podigli i dobro odradili skok, obranu i zaštitu lopte, što je doprinijelo i šutu.Udarci izbliza i udarci iz daljine često su bili uspješni.Srednji rezultat bio je 64-60, a plavi su imali dva pogotka prednosti.Crveni nije želio biti nadmašen.Tada su stvarno pogodili dva gola i izjednačili rezultat.Publika je također uživala gledajući nervoznu i prekrasnu scenu.Mali navijači su glasnim povicima navijali za svoj omiljeni tim.Vrijeme je došlo do zadnjih 20 sekundi.U to vrijeme crveni tim je još uvijek imao dva boda prednosti.Kod 76:74 plavi su napravili stanku i dogovorili taktiku.Crveni tim bio je odlučan obraniti posljednju loptu, tricu plavog tima.Bluer je posvetio svu pozornost posljednjem udarcu.Kao rezultat toga, košarkaška lopta je promašila mrežu i crveni tim je pobijedio.

Igra ima pobjednike i gubitnike, ali bez obzira tko gubi ili pobjeđuje, konačni pobjednik je publika.Nadamo se da će kroz jedinstvo i suradnju prikazanu u igri, igrači naučiti razumjeti snagu momčadi, poštivati ​​svoje protivnike i osvojiti prijateljstvo. Radujmo se dolasku sljedeće prijateljske utakmice!