Guangdong Henvcon Electric Power Technology CO., LTD.

“Aktivan život u nezaustavljivom kretanju”

Zapis Henvconove druge interne košarkaške prijateljske utakmice

Zdravo tijelo jamstvo je dobrog posla, a život je u kretanju.U cilju poboljšanja fizičke kvalitete zaposlenika i jačanja unutarnjeg jedinstva i suradnje među različitim odjelima, Henvcon je 15. travnja u 18 sati održao drugu košarkašku utakmicu prijateljstva ove 2022. godine na košarkaškom igralištu tvrtke. Predstavnici svakog radnog sektora pratili su igra i navijanje za igrače na terenu.

Dvije strane igre bile su crveni tim (odjel za inženjering) na čelu s Liu Yongom i plavi tim (članovi ostalih odjela tvrtke) s kapetanom Li Yuom.Glavni inženjer Li wi i dalje je bio odgovoran za nadzor na licu mjesta, dok je Qin Mangai bio sudac.Posebno je administrativni odjel bio visoko cijenjen zbog svoje organizacije natjecanja i snažne potpore.

Utakmica je bila podijeljena u četiri dijela, od kojih je svaka trajala po 10 minuta.Zviždukom je natjecanje službeno počelo.Za razliku od prošle, prvu loptu ove utakmice osvojila je crvena momčad.Precizan našminkani udarac pogodio je koš i osvojio 2 boda zbog čega je publika pljeskala jedan za drugim.Modrima se danas pridružio novi igrač, tako da suradnja nije bila baš vješta i dugo nisu osjećali osjećaj šuta, promašivši mnogo poena.Na početku im je zaostajao rezultat, bili su i u pasivnom stanju.Srećom, Liu Meng je kasnije pronašao taj osjećaj.Napravio je nekoliko prekrasnih dalekometnih udaraca s 3 poena uzastopce, što je pomoglo plavoj momčadi da sustigne rezultat i jednoglasno navijalo publike za “bravo”.Crveni su igrali u dobrom ritmu, ali situacija se promijenila, postupno su ih prestizali.Rezultat u prvoj četvrtini bio je 18:20 (crveni protiv plavih).

U drugoj i trećoj četvrtini natjecateljske okolnosti bile su prekrasne.Oluja mladosti i cool vještine crvenog tima bili su blistavo prisustvo na terenu.Preciznom i genijalnom suradnjom pogodili su mali vrhunac 16:8 i ponovno poveli;dok je plavetnilo opet poremećeno.Njihovo dodavanje je bilo opljačkano ili je bilo previše prisiljeno da bi izašli izvan igrališta.Uz to, i njihovi skokovi su bili manji od crvenog tima, a postotak pobjeda u šutu bio je nizak, pa je rezultat bio u zaostatku.No od tada su obje strane kolebale, jurile jedna drugu, naizmjenično su rasle, a rezultatska razlika je bila vrlo tijesna.

a

Igrači su težili povratku

b

Član crvenog tima Liu Yongcheng pogodio je daleko od 3 poena

U posljednjoj četvrtini, četvrtoj, za pobjedu su igrači obiju strana i dalje zadržali punu borbenost, a njihov skakač bio je posebno snažan u noći.Novi igrači modre momčadi ustali su i dobro odradili skok, obranu i zaštitu lopte, što je također pridonijelo šutiranju.Bliski i dalekometni udarci su često bili uspješni.Na sredini rezultat je bio 64-60, a plavi su imali dva pogotka prednosti.Crveni se nije htio nadmašiti.Tada su stvarno pogodili dva gola i izjednačili rezultat.I publika je uživala gledajući nervoznu i prekrasnu scenu.Mali navijači su glasno vikali kako bi navijali za svoju najdražu momčad.Vrijeme je došlo do posljednjih 20 sekundi.U ovom trenutku, crveni tim je bio još dva boda prednosti.Kod 76:74 plavi su napravili stanku i dogovorili taktiku.Crveni su bili odlučni obraniti posljednju loptu, loptu za tricu plavih.Bluer je posvetio svu pozornost posljednjem udarcu.Kao rezultat toga, košarkaška je lopta promašila mrežu i crveni tim je pobijedio.

Igra ima pobjednike i gubitnike, ali bez obzira tko izgubi ili pobijedi, konačni pobjednik je publika.Nadamo se da će kroz zajedništvo i suradnju prikazanu u igri igrači naučiti razumjeti snagu momčadi, poštivati ​​svoje protivnike i izboriti prijateljstvo Radujmo se dolasku sljedećeg prijateljskog susreta!